CAC35-01W110-05-2
CAC35-01W110-05-2 Challenge Electronics
CAC35-01W110-05-2.pdf
Виробник: Challenge Electronics
Description: CHAMBER ASSEMBLY
Packaging: Tray
Size / Dimension: 1.378" L x 0.787" W (35.00mm x 20.00mm)
Shape: Rectangular
Type: General Purpose, Enclosure Included
Technology: Magnetic
Material - Cone: Polyetheretherketone (PEEK)
Material - Magnet: Nd-Fe-B
Termination: Wire Leads with Connector
Frequency - Self Resonant: 1.1kHz
Port Location: Side
Height - Seated (Max): 0.228" (5.80mm)
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 1.7 W
Power - Rated: 1.5 W
Frequency Range: 880 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 100.00
Efficiency - Testing: 1.5W/100mm
Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL)
на замовлення 749 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CHAMBER ASSEMBLY, Packaging: Tray, Size / Dimension: 1.378" L x 0.787" W (35.00mm x 20.00mm), Shape: Rectangular, Type: General Purpose, Enclosure Included, Technology: Magnetic, Material - Cone: Polyetheretherketone (PEEK), Material - Magnet: Nd-Fe-B, Termination: Wire Leads with Connector, Frequency - Self Resonant: 1.1kHz, Port Location: Side, Height - Seated (Max): 0.228" (5.80mm), Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 1.7 W, Power - Rated: 1.5 W, Frequency Range: 880 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 100.00, Efficiency - Testing: 1.5W/100mm, Efficiency - Type: Sound Pressure Level (SPL).