Продукція > ETI POLAM > CAEM4.22-24V-DC
CAEM4.22-24V-DC ETI POLAM
Виробник: ETI POLAM
Category: Contactors - Main modules
Description: Contactor: auxiliary; Auxiliary contacts: NO x2 + NC x2; 24VDC
Mounting: for DIN rail mounting; on panel
Leads: screw terminals
Integrated auxiliary contacts: NO x2 + NC x2
Operating temperature: -25...55°C
Max. operating current: 10A
Control voltage: 24V DC
Manufacturer series: CAEM
Type of contactor: auxiliary
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Contactors - Main modules, Description: Contactor: auxiliary; Auxiliary contacts: NO x2 + NC x2; 24VDC, Mounting: for DIN rail mounting; on panel, Leads: screw terminals, Integrated auxiliary contacts: NO x2 + NC x2, Operating temperature: -25...55°C, Max. operating current: 10A, Control voltage: 24V DC, Manufacturer series: CAEM, Type of contactor: auxiliary.