CALE-48-1.50D
CALE-48-1.50D Diwell Electronics
CALE-48.pdf
Виробник: Diwell Electronics
Description: LED DRIVER CC BUCK 2-46V 1.5A
Features: OCP, OTP, Remote On/Off, SCP
Packaging: Tube
Package / Case: 24-DIP Module, 9 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm)
Voltage - Output: 2 ~ 46V
Mounting Type: Through Hole
Type: Constant Current
Operating Temperature: -40°C ~ 65°C
Voltage - Input (Max): 52V
Approval Agency: CE, FCC
Efficiency: 96%
Topology: Buck (Step-Down)
Current - Output (Max): 1.5A
Dimming: PWM
Voltage - Input (Min): 9V
Part Status: Active
Power (Watts): 54 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 56 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC BUCK 2-46V 1.5A, Features: OCP, OTP, Remote On/Off, SCP, Packaging: Tube, Package / Case: 24-DIP Module, 9 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.48" H (31.8mm x 20.3mm x 12.2mm), Voltage - Output: 2 ~ 46V, Mounting Type: Through Hole, Type: Constant Current, Operating Temperature: -40°C ~ 65°C, Voltage - Input (Max): 52V, Approval Agency: CE, FCC, Efficiency: 96%, Topology: Buck (Step-Down), Current - Output (Max): 1.5A, Dimming: PWM, Voltage - Input (Min): 9V, Part Status: Active, Power (Watts): 54 W, Number of Outputs: 1.