Продукція > KEMET > CAN13C104KARAC7800
CAN13C104KARAC7800
CAN13C104KARAC7800 KEMET
KEM_C1099_250_VAC_SMD.pdf
Виробник: KEMET
Description: .100UF 250V
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL, Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 0.1 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: .100UF 250V, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 0.1 µF.