Продукція > KEMET > CAN18X154KARAC
CAN18X154KARAC
CAN18X154KARAC KEMET
KEM_C1099_250_VAC_SMD.pdf
Виробник: KEMET
Description: .150UF 250V
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL, Soft Termination
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.075" (1.90mm)
Capacitance: 0.15 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: .150UF 250V, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL, Soft Termination, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.075" (1.90mm), Capacitance: 0.15 µF.