Продукція > KEMET > CAN19C274JARAC
CAN19C274JARAC KEMET
Виробник: KEMET
Description: .270UF 250V
Tolerance: ±5%
Features: Low ESL, Low ESR
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 1825 (4564 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.087" (2.20mm)
Capacitance: 0.27 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: .270UF 250V, Tolerance: ±5%, Features: Low ESL, Low ESR, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 1825 (4564 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.087" (2.20mm), Capacitance: 0.27 µF.