Продукція > KEMET > CAN19C362JAGACTU
CAN19C362JAGACTU
CAN19C362JAGACTU KEMET
KEM_C1099_250_VAC_SMD.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 1825
Tolerance: ±5%
Features: Low ESL, Low ESR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 1825 (4564 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Capacitance: 3600 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1825, Tolerance: ±5%, Features: Low ESL, Low ESR, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 1825 (4564 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.252" W (4.50mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Capacitance: 3600 pF.