Продукція > KEMET > CAS17C122KARGC
CAS17C122KARGC
CAS17C122KARGC KEMET
KEM_C1100_CAS_SMD.pdf
Виробник: KEMET
Description: SFTY 1808 1.2NF X2 250 X7R 10%
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.080" W (4.50mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: X2
Thickness (Max): 0.087" (2.20mm)
Capacitance: 1200 pF
Написати відгук
Description: SFTY 1808 1.2NF X2 250 X7R 10%, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.080" W (4.50mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: X2, Thickness (Max): 0.087" (2.20mm), Capacitance: 1200 pF.