Продукція > KEMET > CAS17C330GAGFC
CAS17C330GAGFC
CAS17C330GAGFC KEMET
KEM_C1100_CAS_SMD.pdf
Виробник: KEMET
Description: SFTY 1808 33PF X1 250 / Y2 250 C
Tolerance: ±2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.080" W (4.50mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: X1, Y2
Thickness (Max): 0.061" (1.55mm)
Capacitance: 33 pF
Написати відгук
Description: SFTY 1808 33PF X1 250 / Y2 250 C, Tolerance: ±2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.080" W (4.50mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: X1, Y2, Thickness (Max): 0.061" (1.55mm), Capacitance: 33 pF.
Інші пропозиції CAS17C330GAGFC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CAS17C330GAGFC CAS17C330GAGFC Виробник : KEMET KEM_C1100_CAS_SMD-3316296.pdf Safety Capacitors 250VAC 33pF C0G 1808 2% X2