Продукція > KEMET > CAS18C120MAGGC
CAS18C120MAGGC
CAS18C120MAGGC KEMET
KEM_C1100_CAS_SMD.pdf
Виробник: KEMET
Description: SFTY 1812 12PF X2 250 C0G 20%
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: X2
Thickness (Max): 0.053" (1.35mm)
Capacitance: 12 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SFTY 1812 12PF X2 250 C0G 20%, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: X2, Thickness (Max): 0.053" (1.35mm), Capacitance: 12 pF.