Продукція > KEMET > CAS18C330KAGFC
CAS18C330KAGFC
CAS18C330KAGFC KEMET
KEM_C1100_CAS_SMD.pdf
Виробник: KEMET
Safety Capacitors 250VAC 33pF C0G 1812 10% X2
на замовлення 980 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SFTY 1812 33PF X1 250 / Y2 250 C, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 250VAC, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Safety, Ratings: X1, Y2, Thickness (Max): 0.053" (1.35mm), Capacitance: 33 pF.
Інші пропозиції CAS18C330KAGFC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CAS18C330KAGFC CAS18C330KAGFC Виробник : KEMET KEM_C1100_CAS_SMD.pdf Description: SFTY 1812 33PF X1 250 / Y2 250 C
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 250VAC
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Safety
Ratings: X1, Y2
Thickness (Max): 0.053" (1.35mm)
Capacitance: 33 pF