CAW102R20JLF
CAW102R20JLF TT ELECTRONICS / INTERNATIONAL RESISTIVE
2710524.pdf
Виробник: TT ELECTRONICS / INTERNATIONAL RESISTIVE
Description: TT ELECTRONICS / INTERNATIONAL RESISTIVE - CAW102R20JLF - WIREWOUND RESISTOR, 2.2 OHM, 10W, 5%
Qualifikation: -
Nennleistung: 10
Widerstand: 2.2
Betriebstemperatur, min.: -55
Widerstandstoleranz: ± 5%
Temperaturkoeffizient: ± 400ppm/°C
Widerstandselement: Ceramic
Produktpalette: CAW Series
Nennspannung: -
Betriebstemperatur, max.: 275
SVHC: No SVHC (07-Jul-2017)
на замовлення 219 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / INTERNATIONAL RESISTIVE - CAW102R20JLF - WIREWOUND RESISTOR, 2.2 OHM, 10W, 5%, Bauform/Gehäuse des Widerstands: Axial Leaded, Widerstandstechnologie: Ceramic, Qualifikation: -, Nennleistung: 10, Widerstand: 2.2, Betriebstemperatur, min.: -55, Widerstandstoleranz: ± 5%, Temperaturkoeffizient: ± 400ppm/°C, Widerstandselement: Ceramic, Produktpalette: CAW Series, Nennspannung: -, Betriebstemperatur, max.: 275, SVHC: No SVHC (07-Jul-2017).