Продукція > BOURNS INC. > CAY10A-200J4AS
CAY10A-200J4AS
CAY10A-200J4AS Bourns Inc.
CAY10A-AS.pdf
Виробник: Bourns Inc.
Description: RESARRAYA-AS 4X0402 20R 5% 63MW
Resistance (Ohms): 20
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 63mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 8
Package / Case: 0804, Convex, Long Side Terminals
Temperature Coefficient: ±250ppm/°C
Size / Dimension: 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 0804
Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm)
Grade: Automotive
Number of Resistors: 4
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RESARRAYA-AS 4X0402 20R 5% 63MW, Resistance (Ohms): 20, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 63mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 8, Package / Case: 0804, Convex, Long Side Terminals, Temperature Coefficient: ±250ppm/°C, Size / Dimension: 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 0804, Height - Seated (Max): 0.020" (0.50mm), Grade: Automotive, Number of Resistors: 4, Qualification: AEC-Q200.