Продукція > FTS > CB-150.000MBE-T
CB-150.000MBE-T
CB-150.000MBE-T FTS
Виробник: FTS
Description: XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVPECL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 6-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: LVPECL
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±50ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 80mA
Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm)
Part Status: Active
Frequency: 150 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 41 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 150.0000MHZ LVPECL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 6-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: LVPECL, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±50ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 80mA, Height - Seated (Max): 0.055" (1.40mm), Part Status: Active, Frequency: 150 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB-150.000MBE-T CB-150.000MBE-T Виробник : TXC Corporation cb-244860.pdf Standard Clock Oscillators 150MHz 50ppm 3.3Volt -40 to 85C