CB0.81-2IPX-10.5IN
CB0.81-2IPX-10.5IN Lighthorse Technologies, Inc
CBX-2IPX-X_rev%201.pdf
Виробник: Lighthorse Technologies, Inc
Description: COAX CBL U.FL MHF1 TO U.FL MHF1
Packaging: Bulk
Features: Shielded
Color: White
Length: 10.500" (266.70mm)
Style: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 to U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Cable Type: 0.81mm OD Coaxial Cable
1st Connector: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Plug, Right Angle
2nd Connector: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Plug, Right Angle
Frequency - Max: 9 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL U.FL MHF1 TO U.FL MHF1, Packaging: Bulk, Features: Shielded, Color: White, Length: 10.500" (266.70mm), Style: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 to U.FL (UMCC), I-PEX MHF1, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Cable Type: 0.81mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Plug, Right Angle, 2nd Connector: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Plug, Right Angle, Frequency - Max: 9 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.