CB0.81-2IPX-3IN-6O
CB0.81-2IPX-3IN-6O Lighthorse Technologies, Inc
CB0.81-2IPX-XXIN-6O_Rev%201.pdf
Виробник: Lighthorse Technologies, Inc
Description: CBL ASSY IPEX MHF1 PLUG-PLUG 3"
Packaging: Bulk
Features: Opposite Orientation, Shielded
Color: White
Length: 3.000" (76.20mm)
Style: IPEX MHF1 to IPEX MHF1
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Cable Type: 0.81mm OD Coaxial Cable
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
1st Connector: IPEX MHF1 Plug, Right Angle
2nd Connector: IPEX MHF1 Plug, Right Angle
Frequency - Max: 6 GHz
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CBL ASSY IPEX MHF1 PLUG-PLUG 3", Packaging: Bulk, Features: Opposite Orientation, Shielded, Color: White, Length: 3.000" (76.20mm), Style: IPEX MHF1 to IPEX MHF1, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Cable Type: 0.81mm OD Coaxial Cable, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, 1st Connector: IPEX MHF1 Plug, Right Angle, 2nd Connector: IPEX MHF1 Plug, Right Angle, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.