CB0.81-2IPX4L-100MM
CB0.81-2IPX4L-100MM Lighthorse Technologies, Inc
CBX-2IPX4L-X_rev%201.pdf
Виробник: Lighthorse Technologies, Inc
Description: COAX CBL MHF4L TO MHF4L
Color: White
Length: 3.937" (100.00mm)
Style: I-PEX MHF4L to I-PEX MHF4L
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Cable Type: 0.81mm OD Coaxial Cable
1st Connector: I-PEX MHF4L Plug, Right Angle
2nd Connector: I-PEX MHF4L Plug, Right Angle
Frequency - Max: 12 GHz
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Connector Impedance: 50 Ohms
на замовлення 500 шт:
Написати відгук
Description: COAX CBL MHF4L TO MHF4L, Features: Shielded, Packaging: Bulk, Color: White, Length: 3.937" (100.00mm), Style: I-PEX MHF4L to I-PEX MHF4L, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Cable Type: 0.81mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: I-PEX MHF4L Plug, Right Angle, 2nd Connector: I-PEX MHF4L Plug, Right Angle, Frequency - Max: 12 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Connector Impedance: 50 Ohms.