CB0.81-2IPX4L-2IN
CB0.81-2IPX4L-2IN Lighthorse Technologies, Inc
CB0.81-2IPX4L-xxIN.PDF
Виробник: Lighthorse Technologies, Inc
Description: CBL ASSY MHF4L-MHF4L PL-PL 2"
Color: White
Length: 2.000" (50.80mm)
Style: IPEX MHF4L to IPEX MHF4L
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Cable Type: 0.81mm OD Coaxial Cable
1st Connector: IPEX MHF4L Plug, Right Angle
2nd Connector: IPEX MHF4L Plug, Right Angle
Frequency - Max: 12 GHz
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms