CB017C0102J
CB017C0102J KYOCERA AVX Components
cb-pen.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Film 0.001uF 25V PEN 5% (3.3 X 1.6 X 1.15mm) Stacked 125°C Automotive Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CB017C0102J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB017C0102J-- CB017C0102J-- Виробник : KYOCERA AVX Description: CAP FILM
Packaging: Bulk
товару немає в наявності
CB017C0102J-- CB017C0102J-- Виробник : AVX cb_pen-776513.pdf Film Capacitors 25V 1000pF 5%