CB017D0152JBA
CB017D0152JBA KYOCERA AVX
cb-pen.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 1500PF 5% 63VDC 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm)
Capacitance: 1500 pF
Size / Dimension: 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 1500PF 5% 63VDC 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 63V, Height - Seated (Max): 0.045" (1.15mm), Capacitance: 1500 pF, Size / Dimension: 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm).
Інші пропозиції CB017D0152JBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB017D0152JBA CB017D0152JBA Виробник : AVX cb_pen-776513.pdf Film Capacitors 50V 1500pF 5% 1206
товару немає в наявності
CB017D0152JBA CB017D0152JBA Виробник : KYOCERA AVX cb_pen.pdf Film Capacitors 50V 1500pF 5% 1206