CB017E0472KBA
CB017E0472KBA KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SMD Film Capacitors
Description: Capacitor: polyethylene; 4.7nF; ±10%; 63VAC; 100VDC; 1206
Operating temperature: -55...125°C
Case - inch: 1206
Tolerance: ±10%
Operating voltage: 63V AC; 100V DC
Capacitance: 4.7nF
Type of capacitor: polyethylene
Написати відгук
Category: SMD Film Capacitors, Description: Capacitor: polyethylene; 4.7nF; ±10%; 63VAC; 100VDC; 1206, Operating temperature: -55...125°C, Case - inch: 1206, Tolerance: ±10%, Operating voltage: 63V AC; 100V DC, Capacitance: 4.7nF, Type of capacitor: polyethylene.