CB018B0102KBA
CB018B0102KBA Kyocera AVX
cb_pps.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Film Capacitors 16V 1000pF 10% 1206
на замовлення 6619 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Cap Film 0.001uF 16V PPS 10% (3.3 X 1.6 X 1.15mm) Stacked 125°C Automotive AEC-Q200 T/R.
Інші пропозиції CB018B0102KBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB018B0102KBA CB018B0102KBA Виробник : KYOCERA AVX Components cb-pps.pdf Cap Film 0.001uF 16V PPS 10% (3.3 X 1.6 X 1.15mm) Stacked 125°C Automotive AEC-Q200 T/R