CB018B0153J--
CB018B0153J-- AVX Corporation
cb-pps.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP FILM 0.015UF 5% 16VDC 1206
Написати відгук
Інші пропозиції CB018B0153J--
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB018B0153J-- CB018B0153J-- Виробник : AVX cb_pps-776893.pdf Film Capacitors 16V 0.015uF 5%