CB018B0153JBA
CB018B0153JBA KYOCERA AVX Components
cb-pps.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Film 0.015uF 16V PPS 5% (3.3 X 1.6 X 1.15mm) Stacked 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
Написати відгук
Інші пропозиції CB018B0153JBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB018B0153JBA CB018B0153JBA Виробник : AVX cb-pps-776893.pdf Film Capacitors 16volts 0.015uF 5%