CB018B0182GBA
CB018B0182GBA AVX Corporation
cb-pps.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP FILM 1800PF 2% 16VDC 1206
Написати відгук
Інші пропозиції CB018B0182GBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB018B0182GBA CB018B0182GBA Виробник : AVX cb-pps-776893.pdf Film Capacitors 16volt 1800PF 2% 1206
товару немає в наявності
CB018B0182GBA CB018B0182GBA Виробник : KYOCERA AVX cb_pps-3162229.pdf Film Capacitors 16V 1800PF 2% 1206