CB018B0472JBA
CB018B0472JBA KYOCERA AVX Components
cb-pps.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Film 0.0047uF 16V PPS 5%( 3.3 X 1.6 X 1.15mm) Stacked 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
на замовлення 14000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB018B0472JBA CB018B0472JBA Виробник : KYOCERA AVX cb_pps.pdf Film Capacitors 16V 4700pF 5%