CB018D0102JBA
CB018D0102JBA Kyocera AVX
cb_pps.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Film Capacitors 1000PF 50V 5%
на замовлення 1427 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Cap Film 0.001uF 50V PPS 5% (3.3 X 1.6 X 1.15mm) Stacked 125°C Automotive AEC-Q200 T/R.
Інші пропозиції CB018D0102JBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB018D0102JBA CB018D0102JBA Виробник : KYOCERA AVX Components cb-pps.pdf Cap Film 0.001uF 50V PPS 5% (3.3 X 1.6 X 1.15mm) Stacked 125°C Automotive AEC-Q200 T/R