CB018D0682JBA
CB018D0682JBA KYOCERA AVX Components
cb-pps.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Film 0.0068uF 50V PPS 5% (3.3 X 1.6 X 1.15mm) Stacked 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
Написати відгук
Інші пропозиції CB018D0682JBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB018D0682JBA CB018D0682JBA Виробник : AVX cb-pps-776893.pdf Film Capacitors 50volts 6800pF 5%