CB027C0104J-- KYOCERA AVX
cb-pen.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: FILM CHIP
Tolerance: ±5%
Features: Low ESR, Low ESL
Packaging: Bulk
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 16V
Voltage Rating - DC: 25V
Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm)
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILM CHIP, Tolerance: ±5%, Features: Low ESR, Low ESL, Packaging: Bulk, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 16V, Voltage Rating - DC: 25V, Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm), Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm).