CB027C0333JBA
CB027C0333JBA KYOCERA AVX
cb-pen.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 0.033UF 5% 25VDC 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 16V
Voltage Rating - DC: 25V
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 0.033 µF
Size / Dimension: 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm)
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.033UF 5% 25VDC 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 16V, Voltage Rating - DC: 25V, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 0.033 µF, Size / Dimension: 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm).
Інші пропозиції CB027C0333JBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB027C0333JBA CB027C0333JBA Виробник : Kyocera AVX cb_pen-2900659.pdf Film Capacitors 25V .033uF 5%