CB027E0103JBA
CB027E0103JBA KYOCERA AVX
cb-pen.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 10000PF 5% 100VDC 1210
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 10000PF 5% 100VDC 1210, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1210 (3225 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 0.130" L x 0.098" W (3.30mm x 2.50mm).
Інші пропозиції CB027E0103JBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB027E0103JBA CB027E0103JBA Виробник : KYOCERA AVX cb_pen.pdf Film Capacitors 100V .010uF 5%