CB028B0473JBA
CB028B0473JBA KYOCERA AVX
cb_pps-3162229.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Film Capacitors 16V 47nF 5% 1210
на замовлення 2400 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.047UF 5% 16VDC 1210.
Інші пропозиції CB028B0473JBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB028B0473JBA Виробник : AVX Corporation cb-pps.pdf Description: CAP FILM 0.047UF 5% 16VDC 1210
товару немає в наявності
CB028B0473JBA CB028B0473JBA Виробник : AVX cb-pps-776893.pdf Film Capacitors 16volt 47000pF 5% 1210