CB028B0683JBA AVX Corporation
cb-pps.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP FILM 0.068UF 5% 16VDC 1210
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CB028B0683JBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB028B0683JBA CB028B0683JBA Виробник : AVX cb-pps-776893.pdf Film Capacitors 16volt 68000pF 5% 1210