CB028B0823JBA
CB028B0823JBA KYOCERA AVX
cb_pps-3162229.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Film Capacitors 16V .082uF 5%
на замовлення 4970 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.082UF 5% 16VDC 1210.
Інші пропозиції CB028B0823JBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB028B0823JBA Виробник : AVX Corporation cb-pps.pdf Description: CAP FILM 0.082UF 5% 16VDC 1210
товару немає в наявності
CB028B0823JBA CB028B0823JBA Виробник : AVX cb-pps-776893.pdf Film Capacitors 16volts .082uF 5%