CB028D0153JBA AVX Corporation
cb-pps.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP FILM 0.015UF 5% 50VDC 1210
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CB028D0153JBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB028D0153JBA CB028D0153JBA Виробник : KYOCERA AVX cb_pps.pdf Film Capacitors 50V 15nF 5% 1210