CB028D0333JBA AVX Corporation
cb-pps.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP FILM 0.033UF 5% 16VDC 1210
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CB028D0333JBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB028D0333JBA CB028D0333JBA Виробник : AVX cb-pps-776893.pdf Film Capacitors 50volt 33000pF 5% 1210