CB037D0104KBA
CB037D0104KBA AVX Corporation
cb-pen.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 63VDC 1812
Написати відгук
Інші пропозиції CB037D0104KBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB037D0104KBA CB037D0104KBA Виробник : AVX cb-pen-776513.pdf Film Capacitors 63volts .10uF 10%
товару немає в наявності
CB037D0104KBA CB037D0104KBA Виробник : KYOCERA AVX cb-pen.pdf Film Capacitors 63V .10uF 10%