CB037D0153KBA
CB037D0153KBA AVX Corporation
cb-pen.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP FILM 0.015UF 10% 63VDC 1812
Написати відгук
Інші пропозиції CB037D0153KBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB037D0153KBA CB037D0153KBA Виробник : KYOCERA AVX cb_pen.pdf Film Capacitors 63V .015uF 10%