CB037D0154KBC
CB037D0154KBC AVX Corporation
cb-pen.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP FILM 0.15UF 10% 63VDC 1812
Написати відгук
Інші пропозиції CB037D0154KBC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB037D0154KBC CB037D0154KBC Виробник : AVX cb-pen-776513.pdf Film Capacitors 63volts .15uF 10%
товару немає в наявності
CB037D0154KBC CB037D0154KBC Виробник : KYOCERA AVX cb_pen-2900659.pdf Film Capacitors 63V .15uF 10%