CB037D0223JBC
CB037D0223JBC KYOCERA AVX
cb-pen.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 0.022UF 5% 63VDC 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 0.022 µF
Size / Dimension: 0.185" L x 0.126" W (4.70mm x 3.20mm)
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.022UF 5% 63VDC 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 63V, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 0.022 µF, Size / Dimension: 0.185" L x 0.126" W (4.70mm x 3.20mm).
Інші пропозиції CB037D0223JBC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB037D0223JBC CB037D0223JBC Виробник : AVX cb-pen-776513.pdf Film Capacitors 63volts .022uF 5%
товару немає в наявності
CB037D0223JBC CB037D0223JBC Виробник : KYOCERA AVX cb-pen.pdf Film Capacitors 63V .022uF 5%