CB037D0224KBA
CB037D0224KBA Kyocera AVX
cb-pen.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Film Capacitors 63V 0.22uF 10%
на замовлення 700 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.22UF 10% 63VDC 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 40V, Voltage Rating - DC: 63V, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Capacitance: 0.22 µF, Size / Dimension: 0.185" L x 0.126" W (4.70mm x 3.20mm).
Інші пропозиції CB037D0224KBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB037D0224KBA CB037D0224KBA Виробник : KYOCERA AVX cb-pen.pdf Description: CAP FILM 0.22UF 10% 63VDC 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 40V
Voltage Rating - DC: 63V
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Capacitance: 0.22 µF
Size / Dimension: 0.185" L x 0.126" W (4.70mm x 3.20mm)