CB037E0153JBA
CB037E0153JBA AVX Corporation
cb-pen.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP FILM 0.015UF 5% 100VDC 1812
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CB037E0153JBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB037E0153JBA CB037E0153JBA Виробник : AVX cb_pen-776513.pdf Film Capacitors 100V .015uF 5%