CB037E0333KBA
CB037E0333KBA AVX Corporation
cb-pen.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP FILM 0.033UF 10% 100VDC 1812
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CB037E0333KBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB037E0333KBA CB037E0333KBA Виробник : AVX cb_pen-776513.pdf Film Capacitors 100V .033uF 10%
товару немає в наявності
CB037E0333KBA CB037E0333KBA Виробник : KYOCERA AVX cb-pen.pdf Film Capacitors 100V .033uF 10%