CB037K0222J-- KYOCERA AVX
cb-pen.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: FILM CHIP
Tolerance: ±5%
Features: Low ESR, Low ESL
Packaging: Bulk
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Capacitance: 2200 pF
Size / Dimension: 0.185" L x 0.126" W (4.70mm x 3.20mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILM CHIP, Tolerance: ±5%, Features: Low ESR, Low ESL, Packaging: Bulk, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Capacitance: 2200 pF, Size / Dimension: 0.185" L x 0.126" W (4.70mm x 3.20mm).