CB042G0104KBC
CB042G0104KBC KYOCERA AVX
cb_petht-3162319.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Film Capacitors 250V .10uF 10%
на замовлення 1313 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC 2220, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Termination: Solder Pads, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 0.228" L x 0.197" W (5.80mm x 5.00mm).
Інші пропозиції CB042G0104KBC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB042G0104KBC CB042G0104KBC Виробник : KYOCERA AVX cb-petht.pdf Description: CAP FILM 0.1UF 10% 250VDC 2220
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Termination: Solder Pads
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 0.228" L x 0.197" W (5.80mm x 5.00mm)
товару немає в наявності
CB042G0104KBC CB042G0104KBC Виробник : AVX cb-petht-776178.pdf Film Capacitors 250volts .10uF 10%