CB042I0103KBC
CB042I0103KBC KYOCERA AVX
cb-petht.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 10000PF 10% 400VDC 2220
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CB042I0103KBC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB042I0103KBC CB042I0103KBC Виробник : Kyocera AVX cb_petht-776178.pdf Film Capacitors 400V .010uF 10%