CB042K0103K--
CB042K0103K-- KYOCERA AVX
cb-petht.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP FILM 10000PF 10% 630VDC 2220
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції CB042K0103K--
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CB042K0103K-- CB042K0103K-- Виробник : AVX cb-petht-776178.pdf Film Capacitors 630volts 0.010uF 10%