CB047G0104K-- KYOCERA AVX
cb-petht.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: FILM CHIP
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR, Low ESL
Packaging: Bulk
Package / Case: 2220 (5750 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Voltage Rating - AC: 160V
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 0.228" L x 0.197" W (5.80mm x 5.00mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FILM CHIP, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Low ESL, Packaging: Bulk, Package / Case: 2220 (5750 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Dielectric Material: Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked, Voltage Rating - AC: 160V, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 0.228" L x 0.197" W (5.80mm x 5.00mm).