CB1.17LL-2IPX4L-4IN
CB1.17LL-2IPX4L-4IN Lighthorse Technologies, Inc
CBX-2IPX4L-X_rev%201.pdf
Виробник: Lighthorse Technologies, Inc
Description: COAX CBL MHF4L TO MHF4L 4"
Features: Shielded
Packaging: Bulk
Color: Gray
Length: 4.000" (101.60mm)
Style: I-PEX MHF4L to I-PEX MHF4L
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Cable Type: 1.17mm OD LL Coaxial Cable
1st Connector: I-PEX MHF4L Plug, Right Angle
2nd Connector: I-PEX MHF4L Plug, Right Angle
Frequency - Max: 12 GHz
1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL MHF4L TO MHF4L 4", Features: Shielded, Packaging: Bulk, Color: Gray, Length: 4.000" (101.60mm), Style: I-PEX MHF4L to I-PEX MHF4L, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Cable Type: 1.17mm OD LL Coaxial Cable, 1st Connector: I-PEX MHF4L Plug, Right Angle, 2nd Connector: I-PEX MHF4L Plug, Right Angle, Frequency - Max: 12 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.