CB1.17LL-2IPX4L-9IN
CB1.17LL-2IPX4L-9IN Lighthorse Technologies, Inc
CB1.17LL-2IPX4L-xxIN.PDF
Виробник: Lighthorse Technologies, Inc
Description: I-PEX MHF4L - I-PEX MHF4L 9"
Features: Low Loss Shielded
Packaging: Bulk
Color: Gray
Length: 9.000" (228.60mm)
Style: IPEX MHF4L to IPEX MHF4L
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C
Cable Type: 1.17mm OD LL Coaxial Cable
1st Connector: IPEX MHF4L Plug, Right Angle
2nd Connector: IPEX MHF4L Plug, Right Angle
Part Status: Active
Frequency - Max: 6 GHz
2nd Contact Gender: Female
Cable Impedance: 50 Ohms
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 181 шт:
Написати відгук
Description: I-PEX MHF4L - I-PEX MHF4L 9", Features: Low Loss Shielded, Packaging: Bulk, Color: Gray, Length: 9.000" (228.60mm), Style: IPEX MHF4L to IPEX MHF4L, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C, Cable Type: 1.17mm OD LL Coaxial Cable, 1st Connector: IPEX MHF4L Plug, Right Angle, 2nd Connector: IPEX MHF4L Plug, Right Angle, Part Status: Active, Frequency - Max: 6 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Cable Impedance: 50 Ohms, Overall Impedance: 50 Ohms.